Контакт-центр 067 65-65-104
 
Контакт-центр 067 65-65-104

Вартість наших послуг

Вартість послуг ПАТ «Тисменицягаз» затверджено:
• з припинення та відновлення газопостачання - наказом ПАТ «Тисменицягаз» від 12.07.2018 № 130;
• з видачі технічних умов, погодження проектної документації - наказом ПАТ «Тисменицягаз» від 10.10.2017 № 165;
• з приєднання - постановою НКРЕКП "Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газових мереж на 2019 рік" від 14.12.2018 № 1917;
• з технічного нагляду за будівництвом – лист Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 04.10.2000 №7/7-1010.
Вартість інших видів робіт – усереднена, розрахована відповідно до державних стандартів та державних будівельних норм, відомчих нормативних актів, затверджених відповідно до законодавства.

Виберіть тип послуг (робіт)

Послуг на сторінці

Назва Шифр Од.вим. З ПДВ,
грн.
* * Додатково враховуються транспортні витрати **Додатково враховуються витрати на матеріали, застосовані механізми, транспортні витрати та витрати на переміщення до об’єкту виконання робіт. При виконанні робіт на підземних газопроводах додатково враховуються витрати на виконання земляних робіт. Інші види врізок, що не увійшли до визначеного переліку, розраховуються окремо на підставі індивідуальних калькуляцій та кошторисів, відповідно до технології виконання. *** Додатково враховуються витрати на матеріали, застосовані механізми, транспортні витрати та витрати на переміщення до об’єкту виконання робіт. При виконанні робіт на підземних газопроводах додатково враховуються витрати на виконання земляних робіт. Інші види відключень, що не увійшли до визначеного переліку, розраховуються окремо на підставі індивідуальних калькуляцій та кошторисів, відповідно до технології виконання ****До вартості пуску газу додаються витрати на закупівлю обсягу (об'єму) технологічного природного газу, необхідного для продувки та наповнення газових мереж від місця забезпечення потужності до об'єкта замовника Додатково враховуються транспортні витрати та витрати на переміщення до об’єкту виконання робіт. Інші види пусків, що не увійшли до визначеного переліку, розраховуються окремо на підставі індивідуальних калькуляцій та кошторисів, відповідно до технології виконання.

На газифікацію індивідуальних житлових будинків та квартир (приєднання до газових мереж фізичних осіб)
Додати в перелік

послуга 499.10

На газифікацію об'єктів виробничого та невиробничого призначення (приєднання до газових мереж юридичних осіб)
Додати в перелік

послуга 2223.70

На реконструкцію системи газопостачання багатоквартирних житлових будинків зі встановленням індивідуального опалення
Додати в перелік

послуга 499.10

На реконструкцію та внутрішнє газопостачання індивідувальних житлових будинків та квартир (фізичних осіб)
Додати в перелік

послуга 282.50

На реконструкцію та внутрішнє газопостачання об'єктів виробничого та невиробничого призначення (юросіб)
Додати в перелік

послуга 1235.40