Контакт-центр 067 65-65-104
 
Контакт-центр 067 65-65-104

Новини

27.02.2019 / 14:49

Запровадження добового балансування з 1 березня опинилося під загрозою зриву

До запровадження добового балансування залишилось трохи більше доби, але на інформаційній платформі Укртрансгазу відсутня цілісна і достовірна інформація про споживачів, які не мають постачальників газу. Через відсутність цієї інформації в системі, може відбутися масовий несанкціонований відбір газу.
Запровадження добового балансування з 1 березня опинилося під загрозою зриву ФОТО: 104.ua

ПАТ «Тисменицягаз» звернулося до НКРЕКП та до Укртрансгазу у зв’язку з відсутністю на інформаційній платформі добового балансування Укртрансгазу даних щодо споживачів, у яких відсутні постачальники газу.

Таку інформацію Укртрансгаз має надавати операторам ГРМ:

  • не пізніше 25 числа;
  • у форматі, затвердженому НКРЕКП;
  • із використанням електронного цифрового підпису.

Станом на 27 лютого жодна із цих вимог не виконана.  Через відсутність даних про споживачів, які не мають постачальників газу, в системі може відбутися несанкціонований відбір газу, оскільки ПАТ «Тисменицягаз» не має можливості  попередити, та у разі потреби припинити газопостачання споживачів у яких відсутні постачальники у відповідному періоді.

 «Тисменицягаз» застерігає Укртрансгаз утриматися від неправомірних дій щодо віднесення на них обсягів природного газу, використаних споживачами, у яких відсутній постачальник починаючи з 1 березня 2019 року.   

Джерело: